GENEL BİLGİLER

59. Ulusal Nöroloji Kongresi


ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri Özeti Gönderimi İçin Son Tarih: 30 Eylül 2023
İndirimli Kayıt/Konaklama İçin Son Tarih: 1 Temmuz 2023

KONGRE DİLİ

Kongre resmi dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların sunumları ve bazı seçilmiş oturumlarda simultane çeviri yapılacaktır.

KONGRE KATILIM VE KREDİLİ OTURUM SERTİFİKASI

Kongre katılım ve kredili oturum sertifikalarınızı 15 Aralık 2023 tarihinden itibaren kayıt masasından temin edebilirsiniz.

İZİN BELGELERİ

Kongre katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek Kongre davet yazıları, Kongre Düzenleme Kurulu aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.

YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin 13-18 Aralık 2023 tarihleri süresince Kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stant alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını, güvenlik açısından önemle rica ederiz.

TTB-STE PUANI

Kongremiz Türk Tabipleri Birliği tarafından “Sürekli Tıp Eğitimi(STE)” olarak kredilendirilmiştir. Kredilerinizi Türk Tabipleri Birliği web sayfasından kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp seçebilirsiniz. TTB kartlarınızı kayıt masamızdan okutmayı unutmayınız. Kongre ayrıca EFNS (European Federation of Neurological Societies) tarafından da kredilendirilmektedir cümlesini Kongre ayrıca EAN (European Academy of Neurology) tarafından da kredilendirilmektedir. Formlar salon girişlerinde görevliler tarafından dağıtılacaktır.

STANT ALANI

Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 13 Aralık 2023 tarihi itibarı ile ilk kahve molası ile açık olacaktır.

***Tüm katılımcıların akşam yemeklerini konaklama yaptıkları otelde almaları gerekmektedir. Tüm bilimsel aktiviteler Kaya Palazzo Otel'de gerçekleştirilecektir.

 

 

 

 

 

© Copyrights 2022 - All rights reserved.
Designed By Flaptour